Wybierz styl, który pasuje do Twojego wnętrza

Wchodzisz do łazienki… czujesz wokół harmonię, ład i nie wiesz, jakimi słowami opisać wrażenie, jakie zrobiła na Tobie. Jedyne, co przychodzi ci do głowy to określenie typu: WOW! Piękno, poczucie, że wszystkie elementy do siebie pasują to właśnie jest skoordynowane wzornictwo stworzone przez najlepszych, nagradzanych na całym świecie – projektantów z firmy Jaquar.

Tylko produkty wysoko cenione na rynku i doskonale wykonane są nagradzane laurem Red Dot. Właśnie wzornictwo Jaquar zostało docenione tą jedną z najbardziej prestiżowych międzynarodowych nagród. Skoordynowane wzornictwo to funkcjonalna i piękna armatura, a spójne kolekcje łazienkowe od Jaquar gwarantują stworzenie idealnej i tak ważnej przestrzeni w domu, jak łazienka. Różne kształty armatury łazienkowej wykreują miejsce zgodne ze stylem, który pasuje do Twojego wnętrza.

W ofercie armatur Jaquar są wzory, spośród których każdy znajdzie coś dopasowanego do swojego stylu i osobowości. Nowoczesne, inspirowane naturą z płynnymi liniami współczesnej architektury armatury łazienkowej typu np.: Kubix Prime, Opal Prime, Ornamix Prime, Kubix-F, Solo, Eco. Swoimi kształtami często przypominają ptaki siedzące na brzegu basenu, gdzie dźwignia i wylewka baterii kranowej połączone są w jedną, przyjazną formę, która jest prosta i przyjemna w użyciu. „Ogon” działa jak dźwignia, która porusza się płynnie w rękach użytkowników.

Prawdziwie królewskie i niezwykle eleganckie wnętrze łazienki zbudujesz dzięki armaturze np. Queen’s, Florentine, Sensory, Rendezvous. Ich spójne kształty, pięknie zaprojektowane spowodują, że wybierając je do łazienki podkreślisz zamiłowanie do klasycznego piękna i kolorów. Armatury Jaquar składają się aż z 17 serii dopasowanych do różnych potrzeb i stylów (pełna gama baterii nie tylko jednouchwytowych, z ćwierćobrotem i trybem wieloobrotowym). Armatury są wyposażone w najnowsze innowacyjne udogodnienia takie jak, perlatory, które mieszają powietrze z wodą dzięki czemu przepływ wody jest miękki i płynny. Nie gromadzi się w nich kamień, bo posiadają powłokę przeciw zatykaniu się baterii osadami i cząsteczkami kurzu. Ich głowice są wykonane z mosiądzu, a nie z tworzywa sztucznego, gwarantuje to m.in. długą żywotność!

Przestrzeń wpływa na nasze życie, a miejsca oddziałują na nasze samopoczucie. Źle urządzone mieszkanie może mieć negatywny wpływ na nas. Dzięki kolorom, kształtom – skoordynowane wzornictwo Jaquar jest spójne od baterii do umywalki. Produkty pozwalają łazienkom zrobić niesamowite wrażenie ze względu na ich spójny wygląd i styli. Wybierz styl, który pasuje do Twojego wnętrza, bo czujemy się dobrze w przestrzeni dopiero wtedy, gdy określimy ją jako idealną według naszym kryteriów i gustów.

Jaquar Group to firma założona w 1960 roku. Jej strategia opiera się na najwyższych standardach jakości, estetyce i dążeniu do przekraczania oczekiwań klientów. Obecnie Jaquar Group jest obecna w Polsce ze swoimi produktami w segmencie łazienek premium i luksusowych z markami Jaquar i Artize Zarówno dla sektora mieszkaniowego, jak i handlowego na całym świecie, jako jedno miejsce docelowe dla wszystkich produktów łazienkowych.

https://www.jaquar.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *