Wykończenie mieszkania pod klucz – szybko, wygodnie i bezproblemowo!

Coraz więcej deweloperów wprowadza do swojej oferty usługę wykańczania mieszkań pod klucz. To korzystne rozwiązanie dla klientów, którzy pragną kupić lokal od razu przygotowany do przeprowadzki!

Gdy zamierzamy zakupić nowe mieszkanie od dewelopera, w takiej sytuacji możemy zdecydować się na wariant deweloperski albo na wykończenie pod klucz. Aktualnie większość nowych lokali sprzedawanych w Polsce ma stan deweloperski, ale obserwuje się rosnące zainteresowanie usługą wykończenia mieszkań pod klucz.

Stan deweloperski to mieszkanie, które wymaga dalszych prac przed przeprowadzką. Lokal znajduje się wówczas w następującym stanie:

  • bez zamontowanych podłóg
  • bez pomalowanych ścian
  • bez wykończonej łazienki
  • bez gniazdek, artykułów oświetleniowych
  • bez zamontowanych drzwi wewnętrznych

Powyższe prace można wykonać samodzielnie, gdy zależy nam na niskich kosztach. Można też zamówić usługi zewnętrznej ekipy, która wykona je za nas. Alternatywna propozycja to wykończenie pod klucz, czyli usługa, która polega na zleceniu prac wykończeniowych deweloperowi. Deweloper we współpracy ze sprawdzonymi ekipami wykończeniowymi wykonuje niezbędne prace zgodnie z życzeniem klienta. Wśród nich znajdują się między innymi:

  • malowanie ścian i sufitów
  • kładzenie podłóg – panele, płytki ceramiczne
  • wykończenie łazienki – glazura z fugowaniem, montaż armatury i ceramiki łazienkowej
  • montaż drzwi wewnętrznych

Dodatkowo, wykończenie pod klucz może obejmować też inne prace zgodnie z ofertą dewelopera, na przykład montaż oświetlenia i gniazdek oraz włączników, wykonanie kuchni na wymiar. Cena usługi pod klucz jest liczona na podstawie metrażu mieszkania. Deweloper najczęściej przedstawia klientowi kilka różnych wariantów usługi, która obejmuje inny zakres materiałów i prac. Koszty wahają się w tym przypadku od około 500 złotych za metr kwadratowy do nawet 1500 złotych za metr kwadratowy w najbardziej rozbudowanym wariancie. Więcej na https://ronson.pl. Zatem wykończenie pod klucz to korzystna propozycja, którą warto rozważyć. To szansa, by kupić mieszkanie już wykończone – szybko, wygodnie i bez problemowo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *