W radiu grają już „Last Christmas”, to czas na pierwsze świąteczne zakupy – jakie dekoracje warto zakupić?

Gdy w radiu słyszycie przebój „Last Cristmas”, to w waszej głowie pewnie pojawia się pytanie: „czy to już?” Na początek pewnie większość z nas podśpiewuje tekst: „Last Christmas, I gave you my heart, But the very next day, you gave it away This year, to save me from tears, I’ll give it to someone special”. Ale tak jest na początku, bo przed samymi świętami ta piosenka zaczyna już prześladować i zwyczajnie denerwować. Jednocześnie, gdy w radiu ją puszczają, to czas najwyższy przejść do zakupów. Oczywiście w wersji świątecznej. Co kupić i na jakie dekoracje postawić?

Kalendarz adwentowy dla małych, dużych i czworonożnych

Skoro święta zbliżają się wielkimi krokami, to czas najwyższy zakupić kalendarz adwentowy, bo w końcu to must have. Każdego dnia możecie otwierać jedno okienko i cieszyć się cukierkiem czy czekoladką. Ale możecie pójść o krok dalej i zakupić dla siebie kalendarz z herbatami czy też kulami do kąpieli bądź kosmetykami. Oczywiście dla dzieci sprawdzą się te z łakociami, a dla czworonożnych członków rodziny ze smaczkami. Zatem można powiedzieć, że dla każdego znajdziecie coś fajnego. Warto sprawić sobie i innym nieco przyjemności, a kalendarze w tym pomogą. A jeżeli macie nieco więcej ambicji i czasu, to możecie wykonać kalendarz samodzielnie. W tym przypadku wystarczy tylko duża tablica, do niej przymocowujecie papierowe kubki, które wcześniej ozdabiacie i opisujecie. A teraz do każdego z nich wkładacie prezencik. Efekt wow gwarantowany. Skoro o kalendarzu już było, to czas przejść do zakupu…

Ramki do zdjęć to must have

Ramki do zdjęć to must have i nie może ich zabraknąć w żadnym domu czy mieszkaniu i to niezależnie od kubatury. Jednocześnie w ramkach nie musicie wcale umieszczać zdjęć, lecz możecie coś innego, choćby plakaty. I właśnie nowo zakupione ramki wykorzystamy na świąteczne plakaty. Będą w nich prezentować się obłędnie. Możecie postawić na takie z motywem Mikołaja, które spodobają się dzieciakom, ale też na coś bardziej gustownego, czyli plakaty z motywem ośnieżonego krajobrazu czy pięknie udekorowanych choinek. Kluczem do sukcesu każdej dekoracji jest oczywiście wybór odpowiednich ramek. Takowe znajdziecie na stronie sklepzramami.pl. My polecamy Wam choćby modele wykonane z drewna. Trzeba przyznać, że są rzeczywiście stylowe, ale też ponadczasowe. W końcu czy ten naturalny materiał może wyjść z mody? Jasne, że nie. Dopełni każdą aranżację i doda jej skandynawskiego stylu. Ale musimy też dodać, że na każdej ramce widnieje unikalny rysunek drewna, tworzący piękne słoje oraz sęki. Czy można chcieć więcej? Nawet trzeba, bo w tym sklepie znajdziecie ramki w bardzo korzystnej cenie.

Choinkowy zawrót głowy

Pewnie niektórym wyda się to za wcześnie, ale wraz z pojawieniem się w radiu piosenki Wham! trzeba pomyśleć o zakupie choinki i w żadnym przypadku nie jest to zakup nad wyraz i za szybko. W tym czasie pojawiają się już drzewka i można wtedy wybrać te najładniejsze. Tutaj rzecz jasna mamy na myśli wersje sztuczne czy też na pniu, które także są dobrym wyborem. Jednocześnie już w tym czasie możecie przygotować fajną dekorację, która będzie wstępem przed ubraniem choinki. Na pewno przyda się Wam duży wazon i czym większy, tym lepiej. Ale też pamiętajcie, że wazon możecie zamienić na osłonkę na donicę w wybranym przez Was stylu. My wybraliśmy białą osłonkę. Umieszczamy w niej gałązki brzozy w kolorze białym i czarnym. Na nich zawieszamy bombki, ale koniecznie w jednym kolorze, a całość jeszcze przystrajamy girlandą świetlną.

Szybki i stylowy stroik

Można też wykonać szybki, ale i stylowy stroik. Wystarczy tylko do słoika nalać wody, tak do połowy, a następnie nieco ją zabielić wrzucając trochę brokatowych drobinek w kolorze białym. Teraz umieszczamy tam figurkę bałwana czy Mikołaja. Słoik do połowy malujemy biała farbą by stworzyć jeszcze więcej śnieżnych akcentów. Warto jeszcze pokrywkę pomalować na biały kolor. Teraz za każdym razem, gdy poruszacie stroikiem osiągniecie efekt kuli śniegowej.

Koniecznie skorzystajcie z naszych rad i zyskajcie stylową, ale też praktyczną aranżację, która nie wychodzi z mody i także w przyszłym roku się przyda, a nawet przez następne lata też.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *