Jak znaleźć ekipę remontową w Warszawie?

W całym kraju trwa sezon na remonty. Warszawa nie jest wyjątkiem. Każdy kto decyduje się na to przedsięwzięcie musi zmierzyć się z jednym bardzo ważnym zadaniem, jakim jest poszukiwanie ekipy remontowej. Gdzie znaleźć uczciwych i skutecznych fachowców, którzy nie zawyżają cen i dobrze wykonają swoją pracę? Oto kilka inspiracji.

1. Znajomi

Najpopularniejszą odpowiedzią na to, gdzie znaleźć ekipę, która wykonuje remonty w mieście Warszawa to znajomi. Na pewno ktoś z kręgu twojego towarzystwa zna sprawdzoną firmę, która wykona remont. Plusem takiej sytuacji jest to, że skoro fachowcy rzetelnie wykonali pracę w mieszkaniu twojego znajomego, to z dużym prawdopodobieństwem możesz przyjąć fakt, że też będziesz zadowolony z ich pracy.

2. Gazety

Papierowe gazety z ogłoszeniami cieszą się niesłabnącą popularnością. Wystarczy znaleźć stronę z ogłoszeniami “remonty Warszawa” i można przebierać w ogłoszeniach fachowców. W gazetach ogłaszają się różne firmy. Niestety oprócz suchej treści ogłoszenia, nie można poznać opinii innych klientów o jakości usług ani zobaczyć zdjęć realizacji. Szukasz firmy remontowej “na cito”? Zapoznaj się z ofertami z gazet, być może jest tam ktoś kto ma wolny termin.

3. Tablice z supermarketach

W każdym supermarkecie lub sklepie wielkopowierzchniowym znajduje się tablica ogłoszeń. Bardzo często wiszą tam ogłoszenia zatytułowane “Uwaga remonty Warszawa!”. Takie kartki przywieszają zwykle firmy remontowe, które realizują zlecenia w okolicy, w której znajduje się sklep. Jeżeli chcesz sprawdzić, czy firma jest kompetentna, wybieraj te ogłoszenia, które mają oderwaną największą liczbę karteczek z numerami telefonu.

4. Internet

Znajomi nie remontują mieszkania? Chcesz ocenić pracę ekipy zanim dokonasz wyboru? Wpisz w przeglądarkę internetową hasło: “remonty warszawa”. Wyskoczy ci bardzo dużo wyników. Możesz sprawdzić firmę remontową na dwa sposoby. Po pierwsze odwiedź jej stronę internetową, oraz poprzeglądaj social media. Na pewno znajdziesz tam zdjęcia z przykładami prac remontowych wykonywanych u klientów. Po drugie poczytaj komentarze, te dostępne bezpośrednio na stronie firmy oraz te na profilach w mediach społecznościowych. Po trzecie odwiedź platformy, które specjalizują się w pracach budowlanych. Tutaj również znajdziesz ogłoszenia wielu firm z ich adresami stron internetowych i zdjęcia z przykładowymi realizacjami.

Warszawski rynek remontowy, to wiele różnorodnych firm i fachowców. Pamiętaj o tym, aby sprawdzić firmę, którą chcesz zatrudnić i jeżeli możesz zapoznaj się z opiniami klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *